Za vodními hrátkami i poučením

Za vodními hrátkami i poučením

Že je podzim šedivý a nudný? Omyl! Právě teď je ideální čas zadovádět si ve vyhřátém bazénu nebo podniknout výpravu za tajemstvím vědy a techniky.

iQLandia - výlet pro celou rodinu

Chcete zažít na vlastní kůži pořádnou vichřici nebo zemětřesení? Nebo se podívat do uměle vybudované jeskyně plazivky? A v interaktivní dílně odhalit, jak fungují nejrůznější zákony fyziky, nebo navštívit unikátní planetárium? To vše a mnoho dalšího na vás čeká ve vědecko-zábavním centru iQLandia v Liberci. Ani na chviličku se tu nebudete nudit. Téměř vše si lze osahat, vyzkoušet nebo důkladně prohlédnout. Otevřeno je po celý rok od úterý do neděle, o svátcích a během prázdnin pak každý den. 

V Techmanii se určitě nebudete nudit

Zábava a poznání pro celou rodinu, od předškoláků po babičky, to je Techmania Science Center v Plzni. Nabízí deset interaktivních expozic: Malá věda, Vodní svět, MáToHáček, Historie průmyslu v Plzeňském kraji, Edutorium, Vzhůru dolů, Chemistři, Budoucnost na talíři, Vesmír a Entropa. V expozicích návštěvníci poznávají svět kolem sebe, fyzikální zákony i vlastní tělo. A je tu ještě jedna velká atrakce: jediné 3D planetárium v Česku. Centrum najdete v historických budovách plzeňské Škodovky, otevřeno má každý den po celý rok. 

Aquapark Čestlice - hurá do vodního živlu!

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě - aquapark Čestlice - s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tematických palácích: Paláci dobrodružství, Paláci pokladů a Paláci relaxu. Můžete se svézt mj. i v nejdelším tobogánu v ČR, který měří 250 metrů! Pořádně bláznivá jízda vás čeká také v tobogánu Crazy Tube s délkou 130 m. 

Nekončící léto v Pasohlávkách

Nejmodernější aquapark v Česku najdete v Pasohlávkách, které leží kousek od Brna. Čeká tu na vás 12 bazénů, 20 tobogánů, 24 saun a procedur. K tomu kryokomora, římské lázně a nechybí pochopitelně ani restaurace. Během zimy si můžete užít také koupání v geotermálním bazénu s výhledem na zasněženou Pálavu a Mušovská jezera.

Tropical Islands - prázdninový ráj za humny

Bílé pláže, křišťálově čistá voda a osvěžující koktejl pod palmami - splňte si sny o exotické dovolené v tropech. A nemusíte přitom strávit mnoho hodin v letadle. Největší prázdninový svět v Evropě Tropical Islands leží 60 km jižně od Berlína (necelých 300 km z Prahy) a je rychle dosažitelný po dálnici A13. Nadchne vás vodní svět s velkými bazény, písečnými plážemi, opravdovým tropickým pralesem s naučnou stezkou, restauracemi a bary s mnoha specialitami, nákupní galerií i luxusními hotelovými pokoji. Nově můžete využít venkovní areál Amazonie s jedinečnou divokou řekou, dalšími bazény či dětským hřištěm.

Pokud se chystáte vyrazit za zábavou za hranice, nezapomeňte přibalit cestovní pojištění.

Dlouhodobé cestovní pojištění cestovatel

Cestovní pojištění

  • Plánujete dlouhodobý trip?
  • Pojistíme Vás až na rok
  • Bez podmínky jezdit zpět do ČR

Více informací