Jsme s vámi již 190 let! Slavte s námi!

Jsme s vámi již 190 let! Slavte s námi!

Historie České pojišťovny sahá až do roku 1827, takže letos slavíme 190 let. Jsme rádi, že jste s námi a chceme s vámi toto jubileum oslavit společně. Proto jsme pro vás připravili vědomostní soutěž o fantastické ceny.

Jaké ceny můžete vyhrát?

Otázek bude celkem 20 a za každou průběžně získáte body. Jen dvacátá otázka nebude bodovaná. Na výherce čekají opravdu lákavé ceny:
1) iPhone 7 Plus 32GB 
2) Fotoaparát Polaroid
3) Outdoorová sportovní kamera
4) Stativ
5) Selfie tyč
6) Pamětní plechové hrnečky České pojišťovny

Co je hlavní myšlenkou soutěže?

190 let jsme s vámi byli v situacích, kdy jste potřebovali pomoc. Nyní to s vámi chceme oslavit a jako výhry v soutěži jsme záměrně vybrali věci, které vám pomohou zachycovat příjemné okamžiky ve vašem životě. 

Kdy se soutěž koná?

Začínáme 9. 10. 2017 a končíme 28. 10. 2017. Soutěž potrvá celkem 20 dnů.

Jak soutěž probíhá?

Každý den navštívíte soutěžní stránku, na které uvidíte historickou budovu České pojišťovny s uzamčenými okénky. Za každým z nich se skrývá jedna soutěžní otázka. Postupně se vám odemkne 20 okének – k jejich odemknutí dojde každý den v 10:00h dopoledne. Za každou správnou odpověď získáte 10 bodů, celkem tak můžete nasbírat 190 bodů. Otázky bude možné zodpovědět i zpětně. Špatnou odpověď nebude možné opravit. 
Pokud na otázku odpovíte správně, okénko se zavře a zobrazí se zeleně. Pokud bude odpověď nesprávná, okénko se zavře a zbarví se červeně. Jednotlivé odpovědi nebude možné měnit. 
 
Jelikož je zřejmé, že stejný počet bodů získá velké množství soutěžících, výherce vybere hlavní porota na základě odpovědi na poslední otázku. Zde soutěžící dostanou za úkol popsat svůj nejkrásnější cestovatelský zážitek. Ten popíší v textovém poli pod zadáním a odešlou. Za jeho odeslání se nepřidělují žádné body, v případě shody mezi dvěma a více účastníky rozhodne originalita této odpovědi. Tato otázka bude aktivní pouze v případě, že jste jako soutěžící odpověděl správně na všechny předchozí dotazy.
 
Tak s chutí do toho a od 9. 10. 2017 navštěvujte soutez.ceskapojistovna.cz  a soutěžte s námi. Ceny opravdu stojí za to!