Kam na eurovíkend? Zkuste některou z těchto TOP destinací

Kam na eurovíkend? Zkuste některou z těchto TOP destinací

Využijte víkend k cestování. Vybrali jsme pár nejoblíbenějších míst, kde to žije!

Fascinující metropole na Seině


Paříž je nejromantičtější evropské město, které vás okouzlí svou atmosférou, množstvím památek, elegantní i ležérní módou a samozřejmě jedinečnými kulinárními zážitky.
Nejen před odletem do Paříže si určitě sjednejte cestovní pojištění. Náhoda je blbec a eurovíkend by se vám pak mohl pořádně prodražit – ceny za ošetření jsou ve Francii vysoké a například za den na nemocničním lůžku zaplatíte 600 až 1200 eur. Je dobré také vědět, že v současnosti je v zemi platí bezpečnostní plán s názvem Vigipirate. Jde o soubor bezpečnostních opatření na místech s velkou koncentrací osob, a proto jsou zde posílené policejní hlídky. Na nejnebezpečnějších místech je umístěn červený trojúhelník s černým ohraničením a nápisem Vigipirate. Při nejvyšším stupni ohrožení je navíc doplněn o nápis Allerte Attentat.


Pulsující Londýn


Londýn, to jsou nejen rušné ulice a spousta obchodů, kde si můžete nakoupit poslední módu, ale také velké množství hospod a rušných nočních klubů. V tomto pulsujícím městě zjistíte, že je pořád co objevovat.
Cestovní pojištění oceníte především v okamžiku nečekaného úrazu či zdravotních komplikací. Dávejte si ale pozor, abyste to v pubech nepřeháněli s konzumací alkoholu. A pokud už ano, zamiřte pak raději rovnou do postele. Kdyby se vám totiž v době, kdy budete „pod vlivem“, něco stalo, pojišťovna by vám případné léčebné výlohy nemusela proplatit.


Za antikou i současností 


Objevte Řím - věčné město, do kterého vedou všechny cesty. Najdete tu nepřeberné množství architektonických památek, příjemná posezení v tratoriích a můžete si tu dopřát i nákupy nejnovějších módních výstřelků. 
Určitě se vyplatí vědět, že do zdejších chrámů vás nepustí s odhalenými rameny nebo koleny. Pokud si do zavazadla nepřibalíte šál, dlouhou sukni nebo kalhoty, mohla by vám spousta církevních památek uniknout.


Kouzelné město na vodě


Benátky jsou městem lagun, muzeí a velkolepých mostů. Hlavní náměstí s bazilikou, úzké uličky, neutichající městský ruch, ale hlavně kanály s množstvím lodí a gondol jsou největšími lákadly pro ty, kdo se rozhodli navštívit toto pohádkové místo.
V Itálii byste si měli dávat pozor na krádeže a neponechávat cenné věci bez dozoru. Pokud si k pojištění léčebných výloh sjednáte také pojištění zavazadel, odpovědnosti za škodu, storna zájezdu či cestování letadlem, získáte komplexní ochranu na cestách.
 

Dlouhodobé cestovní pojištění cestovatel

Cestovní pojištění

  • Plánujete dlouhodobý trip?
  • Pojistíme Vás až na rok
  • Bez podmínky jezdit zpět do ČR

Více informací

Krátkodobé cestovní pojištění eurovíkend

Eurovíkend

  • Pro vaše výlety po Evropě
  • Platné již za hodinu
  • Velmi rychlé sjednání

Více informací