Na vlně fesťáku: kam vyrazit v srpnu?

Na vlně fesťáku: kam vyrazit v srpnu?

Léto se přehouplo do druhé poloviny, a pokud patříte k hudebním fandům, i v srpnu na vás čeká množství open air festivalů, které budou plné hvězd, a nabídnou také bohatý doprovodný program i atraktivní prostředí se zázemím.

Hurá na Sázavest

Tím nejbližším hudebním festivalem je Sázavest, který se koná od 3. do 5. srpna 2017 v zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou. Letos se můžete těšit na ikonu populární hudby, která svými skladbami oslovila několik generací – Thomase Anderse z Modern Talking. Z českých a slovenských hvězd zahrají a zazpívají například Majk Spirit, Miro Žbirka, Lenny, Xindl X, Čechomor, Slza, Václav Neckář, Dara Rolins, Pekař a další. Na třech podiích vystoupí celkem 76 hudebních formací. Doprovodný program nabídne exkluzivní Star Wars v režii Disney, tradiční a velmi oblíbenou Family Fun Zonu, nebudou chybět prezentace divadel malých forem a exkluzivní autorská čtení.

Na Okoř je cesta…

OKOŘ open air festival 2017 se koná 19. srpna 2017 v podhradí hradu Okoř. Letos na něm vystoupí například Miro Žbirka, Mig 21, No Name, Marek Ztracený, Václav Neckář, Vypsaná fiXa a další.

Rock se švestkovou příchutí

Chcete si užít zábavu se svojí partou a současně pořádný hudební nářez s Elánem, Tomášem Klusem, Třemi sestrami, No Name, Jelenem, Slzou a spoustou dalších oblíbených kapel? Přijeďte 18. a 19. srpna do Vizovic na Vizovické trnkobraní. A pozor, ani letos nebude chybět tradiční soutěž v pojídání švestkových knedlíků, kterou budou uvádět Jakub Kohák s Patrikem Hezuckým.

Hudební nářez z Belgie

Fandové rockové hudby zamíří 25. a 26. srpna do Vroutku u Podbořan, kde se koná Rock For Churchill 2017. Zažijte na něm mj. rockový nářez belgických Triggerfinger. Vystoupí zde také Jamajčan Ky-mani Marley, švédská formace Peter Bjorn and John, z českých kapel to budou mj. Tata Bojs nebo Vypsaná fiXa.

Plnoletý Valník

V letním kině ve Slaném se koná od 25. do 27. srpna tradiční rockový Valník, který letos oslaví svou plnoletost, neboli 18 let existence. Můžete se těšit na Horkýže Slíže, Visací zámek, Totální nasazení a množství dalších skvělých kapel.

Aby fesťáky nebolely

Samozřejmostí letních festivalů se stala stanová městečka i zvyšující se počet toalet, sprch či odpočinkových zón. Bohužel i přes snahu pořadatelů se stany nebo auta mohou stát terčem nejrůznějších zlodějů. Platí jednoduché pravidlo: nikdy neponechávat cenné věci bez dozoru. Auto vám ochrání havarijní pojištění, které kompenzuje všechny škody, ať už si je zaviníte sami, nebo vám je způsobí někdo jiný, či k nim dojde v důsledku havárie, odcizení auta, jeho části nebo výbavy, poškození živelní událostí nebo vandalismem. Pokud nechcete uzavírat samostatnou havarijní pojistku, nechte se připojistit prostřednictvím povinného ručení. To dnes nabízí množství služeb, které mají charakter havarijního pojištění, takže případná krádež auta nebo tašek ze zavazadlového prostoru bude méně bolestivá.


Chytří mají také pojištěnou svou platební kartu – tato pojistka kryje všechny neoprávněné transakce, které s ní zloděj provede, dále se vztahuje na hotovost v peněžence nebo příruční tašce (vždy do určité výše), která byla vybrána z účtu, k němuž je vedena pojištěná karta. Pojistka pokrývá také náklady na nové osobní doklady, průkaz a kupon MHD, malý technický průkaz k autu, klíče a výměnu zámků od bytu a od auta aj.
 

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění

  • Postaráme se o váš poškozený vůz
  • Pečujeme o vás i vaše auto
  • Šetříme vaše peníze

Více informací

Povinné ručení Bez povinností

Povinné ručení

  • Volba ze 4 variant povinného ručení
  • Zajímavé benefity jako garance ceny nebo nadstandardní asistence
  • Sleva až 20 % při sjednání online

Více informací