S úrazem i čistou hlavou

S úrazem i čistou hlavou

Můj život je pojištění celé rodiny poskládané přesně podle vás.

V životě už zažila hodně pádů, vždycky z toho ale vyvázla jen s modřinami. Věra  je totiž střelec už od narození, a není proto divu, že se žádné výzvy nebojí. Ani takového skialpového výletu v Rakousku, kam vyrazila s kolegy. Do té doby s lyžemi brousila jenom upravené sjezdovky a na kopec se nechávala vyvézt lanovkou. Ale co, zkusit se musí všechno, navíc si potřebovala na chvíli odpočinout od práce a podle předpovědi napadl další metr sněhu. Prostě ideální podmínky pro zážitkovou dovolenou, během které si pořádně vyvětrá hlavu.

Vítr z toho ale nakonec měli hlavně její parťáci. Po dvou dnech mírně náročných výstupů a sjezdů si Věra na jedné rovince nevšimla prohlubně v zemi, kam nešťastně jednou nohou zahučela. Vázání se jí nevyplo a její noha ten nápor nevydržela. S tříštivou zlomeninou bérce se po pěti hodinách ocitla v nejbližší nemocnici. Kolegové Věru litovali. Nejen, že si dovolenou, která jí skončila ještě dřív, než mohla pořádně začít, vůbec neužila, ale ještě jí ty neuskutečněné zážitky přijdou docela draho.

Věra ale byla v klidu. Cestovní pojištění měla. A navíc si pár týdnů před odjezdem sjednala i životní pojištění Můj život, ke kterému dostala doplňkové pojištění hospitalizace ve zdravotnickém zařízení následkem úrazu platné po celé Evropě na celý rok zdarma. Díky tomu má tedy navíc nárok na 500 Kč za každý den pobytu jako kompenzaci vynaložených prostředků na nevydařenou dovolenou a ušlý příjem. Peníze, které do pobytu na horách dala, se jí takto aspoň zčásti vrátily. Zatímco se kluci s klidným srdcem vydali zpátky do hor, Věra si zasněžené vršky užívala za oknem nemocničního pokoje. 

A protože benefit k Mému životu ještě ke všemu pokrývá i výdaje za následný pobyt v rehabilitačních ústavech, měla Věra o delší odpočinek vystaráno. Její ortoped ji totiž poslal na dva týdny do lázní, jejichž úhrada šla také na vrub pojišťovny. Dovolená se jí tedy pěkně protáhla, hlavu si od práce vyčistila opravdu pořádně a navíc je plná nezapomenutelných zážitků. Brzy svůj skialpový přechod musí dokončit. Že se jí divíte? Proč ne, má přece Můj život!

Co s pojištěním Můj život získáte

  • Pojištění hospitalizace následkem úrazu na rok zdarma
  • Pojištění celé rodiny na jedné smlouvě a s jednou platbou pojistného
  • Široký rozsah pojištění pro případ závažných onemocnění Výplatu věrnostního bonusu na konci pojištění
  • Výhodné zhodnocení peněz prostřednictvím aktivně spravovaných fondů společnosti Generali Investments CEE
  • Při nepříznivých životních událostech doplatíme pojistné za vás

 

Životní pojištění Můj Život

Můj život

  • Pojištění poskládané podle vás
  • Zabezpečení celé rodiny
  • Nastavení investic na míru

Více informací